איפור קבוע

לאחר שנות עבודה ויצירה רבות בתחום האיפור, בשליטה מלאה בתאוריית הצבע ומבנה הפנים, ורד מעניקה מהידע ומהניסיון שלה לנשים המעוניינות בהדגשה קבועה של תווי הפנים ותיקוני מבנה ופיגמנט. הדגשת תווי הפנים מתבצעת על האפידרמיס (שכבת העור העליונה) בתנאים סטריליים תוך אילחוש למניעת כאב. נדרשים 2-3 טיפולים כדי להגיע לתוצאה המושלמת. מידי שנה, מאחר וקו העיצוב ממילא קיים, יש צורך בהדגשה קלה נוספת לתיחזוק המקום. מהייחוד בעיצוביה של ורד, היא היכולת להרים ולהחיות את מבנה הפנים תוך יצירת מראה צעיר ורענן.

איפור קבוע לגבות

הגבות הן היחידה האסטטית החשובה ביותר בפנים. גבה הבנויה נכון ומותאמת למבנה הפנים, גורמת לכך ששגרת האיפור תהיה פחות עמוסה. גבה בעייתית, דלילה או שאינה מותאמת למבנה הפנים, ניתנת לעיצוב או למילוי, במראה טבעי ומדוייק. גבה נכונה פותחת את העין ומרימה אותה. לפעמים האפקט הוא כה חזק שהתוצאה נראית כמו ניתוח להרמת עפעפיים.

איפור קבוע לעיניים

הצביעה מתבצעת בין הריסים בעדינות רבה, כך שנוצרת אשליה של עיבוי הריס. מומלץ לנשים בעלות ריסים דלילים, קצרים ובהירים. הקו הוא עדין וטבעי ומתאים גם לנשים המעדיפות איפור מינימליסטי.

איפור קבוע לשפתיים

שפתיים הן מוקד לתשומת לב מרכזית בפנים. שפתיים יפות עם פיגמט נכון משנות באחת את מראה האשה. את השפתיים ניתן להדגיש כקו תוחם במסגרת השפתיים או במילוי צבע לשפתיים חיוורות. המילוי מעניק גוון אישי, מעמיק את הצבע הטבעי ונותן אשליה של נפח.

תיקוני פיגמנטים ותיקוני מבנה על ידי איפור קבוע

מתמחה בתיקוני פיגמנטים דהויים (דבר הנובע מאיפור קבוע קודם, שהתבצע בפיגמנטים לא יציבים, או שלא הותאם כהלכה). מתקנת במומחיות אי-סימטריה של גבות, עניים ושפתיים. מבנה הפנים משתפר והמראה מתקבל מורם ומותח.